یخساز قالبی

یخساز قالبی

یخساز قالبی

Blog Article

در مورد ارسال همه بله به ایلام و تمام نقاط ایران ارسال داریم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همانطور که حدس می‌زنید فرآیند اولیه ساخت یخ بسیار ساده است، فقط آب را منجمد می‌کنید. اما جدا کردن تکه‌های یخ یک فرآیند نسبتاً پیچیده است.

در این یخسازها، جنس قالب های یخی با ورق گالوانیزه و یا ورق استیل قابل سفارش می باشد.

اندیشه سبز خط تولیدی مخصوص برای این یخساز ها دارد و از این رو امکان سفارشی سازی قسمت های مختلف یخساز را براساس سفارش کاربر فراهم کرده است.

سلام یه یخساز جمع و جور برای فست فوت میخواستم کدام مناسب هست؟

از طرفی سیکل تبرید در این یخسازها توسط متخصصان فنی و کادر مجرب و منطبق بر تکنولوژی جدید طراحی شده و تولید شده است.

پمپ: یخساز صنعتی دارای یک پمپ است که با استفاده از این پمپ، آب را روی صفحه داخل یخ ساز می‌ریزد و بعد از منجمد شدن آب و تبدیل شدن به یخ، یخ‌ها را به شکل مکعبی یا شکسته خرد می‌کند و داخل مخزن یخ می‌ریزد.

اگر پودری میخواید باشه باید دستگاه های یخساز کراش خریداری کنید

دارای تیغه هایی برای خرد کردن یخ می باشد که پس از تولید یخ آن را کامل خرد میکند و تحویل میدهد. این محصول در فروشگاه ها بسیار کاربرد دارد.

علاوه بر این، امکان سفارشی سازی ابعاد قالب یخ، جنس قالب (استیل یا گالوانیزه)، جنس وان و بدنه دستگاه مطابق نیاز مشتریان وجود دارد.

این قطعه باعث می‌شود عملکرد یخ ساز بهتر شود و یخ تولیدی فاقد طعم و بوی نامطبوع باشد. استفاده از دستگاه فیلتر درون یخ ساز صنعتی باعث کاهش چشمگیر در هزینه تعمیرات و نگهداری دستگاه می‌گردد.

آن مایع سپس وارد محفظه انبساط (یا اواپراتور) می‌شود، مایع تبخیر شده و دوباره به گاز تبدیل می‌شود. اینجا کلیک کنید از آنجایی که این یک عمل گرما گیر است گرما در طول تبخیر جذب می‌شود، این فرآیند همان چیزی است که باعث ایجاد اثر خنک شوندگی می‌شود.

برای سرعت بخشی به امور پرکردن و از قالب خارج کردن یخ‌ها به جای نیروی انسانی از دستگاه‌ها و تجهیزات مکانیکی استفاده می‌ شود.

Report this page